Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m²
1/7
Bütün şəkillər
147 000 AZN
1 730 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
85 m²
Sahə
2 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 85 m²
Xirdalanda Texnikomla uzbeuz,Araz marketin ustunde,super temirli, butun esyalari var,kupcali,ipotekaya yararli,85 kvm olan menzilimiz satisda.Ofis haqqi 1 faiz.
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Xırdalan ş., Heydər Əliyev pr. 30
Bütün 80 təklifə baxmaq
№ 6092305
•
Baxış sayı: 97
•
Yeniləndi: 01.05.2026, 18:24
147 000 AZN
1 730 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
85 m²
Sahə
2 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Ilahe xanim
Vasitəçi (agent)
White House
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Xırdalan ş., Heydər Əliyev pr. 30
Bütün 80 təklifə baxmaq